TROSANI CZ&SK

cs  
banner

TROSANI Zájmový seminář modeláž nehtů

Skutečně naskočíte do kurzu s budoucími profesionály a během osmi vyučovacích hodin jste schopni pochytit naprosté základy v modeláži. Jednoduše společně pootevřeme kuchařku modeláže nehtů a základní péče o nehty. Neexperimentujte s nakoupenými, či obdarovanými výrobky k modeláži, tápat v praxi již nemusíte. Stačí se naučit jednotlivé kroky a fígle od odborníků, se kterými bude vaše laické umění povýšeno o level výše. Vaše nehty budou držet, vymodelujete si je dle pravidel a navíc se mohou přiblížit krásným nehtům ze salonů.

Tento seminář však není vstupenkou mezi profesionály. Proto pokud uvažujete, i byť později, nabízet tuto službu druhým, pak se poohlédněte raději po Standardním vzdělávacím kurzu nebo ještě lépe, po novém konceptu výuky v Rekvalifikačním kurzu manikúry a modelace nehtů (název/ kód profesní kvalifikace: manikérka a nehtová designérka/ 69 - 024 - H, který je zakončen kvalifikační zkouškou u autorizované osoby Evy Šmídové.

Informace na Zájmovém semináři získáte nikoliv detailní, ale dostačující, abyste si vymodelovali nehty hezké, kvalitní a držící. Výukou vás bude provázet majitelka společnosti s dvacetilpětiletou praxí v oboru.

Termíny:

28. 01. 2019

04. 03. 2019

06. 05. 2019

24. 06. 2019

16. 09. 2019

30. 10. 2019

V případě vašeho zájmu nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře a termín vám předběžně rezervujeme.

 

 

Nejbližší kurzy

Copyright ©2023 TROSANI CZ&SK s.r.o. | Developed by GOOD AGENCY