TROSANI CZ&SK

cs  
banner

Historie německé značky TROSANI, Monheim, Německo

Možná jste si již někdy položili otázku: "Co znamená jméno TROSANI?"

Základem je jméno zakladatele Troska a latinské Sanus. Sanus to je i zdraví, které je hlavním cílem při vývoji a výrobě našich profesionálních přípravků nehtové kosmetiky. S touto filozofií dodáváme a vyvíjíme NAILING, technologii, která je symbolem nejen špičkové technologie modeláže nehtů, ale i báječných přípravků k péči o přírodní nehty a ruce. Zajímá vás, jak to před čtvrt stoletím začalo?

1979 Peter Troska zakládá firmu věnující se nehtové kosmetice. Stál u zrodu mnoha inovací a dodnes se aktivně podílí na řízení společnosti.

1980/81 Nabídka výrobků se značkou No Lift Nails (v překladu Neodchlipující se nehty) předurčila náš cíl - nehty, které vždy drží.

1984/85 Peter Troska ve spolupráci s mezinárodní dentální skupinou KULZER vyvinul a uvedl na trh světlem tvrzený KULZER-GEL k modelaci nehtů. Chcete-li maximální přilnavost a flexibilitu, neexistuje lepší volba.

1992 Nové jméno firmy: TROSANI. Vytvořené ze jména zakladatele Troska a latinského Sanus - zdraví.

1994 Na trh uvedena nová řada bezkyselinových UV-gelů. Jemné k nehtům a snadné použití - to byla charakteristika Soft a Refill gelů. Současně jsme představili Standard a Speciál gel - gely, s jejichž cenou jsme se přiblížili laciným konkurenčním produktům při zachování nejvyšší možné kvality v dané kategorii.

1999 Nová řada výrobků k péči o nehty - exkluzivní moderní design, špičková kvalita, jemnost k pokožce a nehtům, to jsou základní charakteristiky přípravků, kterými si budete vaše nehty nejen hýčkat, ale především jim poskytnete vše k jejich zdárnému růstu.

2003 Vybudováno nové reprezentativní sídlo v Německém Monheimu - vývoj, výroba a zákaznické centrum se dostávají pod jednu střechu. Úspěch je korunován raketovým startem nové řada UV-gelů s nedostižným poměrem kvalita / cena lámajících všechny naše předchozí prodejní rekordy. Nové NAILING gely jsou skloubením toho nejlepšího, co jsme až doposud vyvinuli a přání zákazníků po kvalitním UV-gelu za skvělou cenu. Jejich převažující reakce: "Nejlepší gel, s kterým jsem kdy pracovala!" jsou toho důkazem.

2006 Revoluční řada Nomo gelů, bezakrylátového systému k modeláži nehtů. Alternativa pro alergiky.

2009 Uvedení na trh revoluční plazmový přístroj SOFTBOND nahrazující doposud používanou chemickou vazbu za fyzikální. Mezi přírodním nehtem a modelovací hmotou tak vzniká pevná vazba bez poškození přírodních nehtů. Vývoj a uvedení nové značky Blixz na evropské trhy.

2011 Revoluce v lakování přírodních nehtů včetně jejich zpevnění - to je LAC ME. Nová služba učarovala všechny příznivce přírodních nehtů.

S TROSANI
jako partnerem má Vaše
BUDOUCNOST BUDOUCNOST

 

Nejbližší kurzy

Copyright ©2024 TROSANI CZ&SK s.r.o. | Developed by GOOD AGENCY