TROSANI CZ&SK

cs  
banner

Charakteristika

Co si představit pod pojmem kompletní vybavení začínajícího nehtového studia? Odpověď je jednoduchá - vše potřebné k práci.

Avšak požadavky zákazníků se velmi liší. Potřeby dlouhodobě fungujícího kosmetického salonu s množstvím zákazníků budou jiné, než představy začínajícího podnikatele s omezenými financemi. Proto jsme pro Vás, na základě našich zkušeností, připravili tři různé startovací komplety.

Následující sady nejsou prvním povinným odběrem - ten může být libovolný. Ale pouze naším doporučením, s tím, že si jej dle vlastních představ a potřeb můžete libovolně rozšířit.

  • Sada MINI Charakteristika je jednoznačná - méně již není možné. Pokud patříte mezi ty, kterým se nehty líbí, ale vaše finance jsou omezené, nenaleznete lepší řešení.
  • Sada MIDI Zlatá střední cesta - lepší UV-lampa i gel a více materiálu staví tuto sadu do role favorita všech začínajících nehtových studií. Nejprodávanější varianta z naší nabídky.
  • Sada MAXI Nejlepší UV-lampa i gely z naší nabídky, pracovní nástroje, výrobky určené pro další prodej. Pravá volba, pokud nechcete dělat kompromisy.

 

Nejbližší kurzy

Copyright ©2024 TROSANI CZ&SK s.r.o. | Developed by GOOD AGENCY