TROSANI CZ&SK

cs  
banner

Standardní kurz - manikúra a modeláž nehtů

Kurz manikúry a modeláže nehtů je určen pro posluchače, kteří se modeláži nehtů a manikúře chtějí věnovat profesionálně a nepotřebují získat Živnostenský list k profesní kvalifikaci manikérka a nehtová designérka.

Cíl: Naučíte se manikúru a modeláž nehtů patentovanou technikou UV gelů od TROSANI. Součástí je zvládnutí doplnění modeláže.

Během kurzu budete mít k dispozici veškeré pracovní materiály i pomůcky a k praktickým částem kurzu budete potřebovat jeden vlastní model. Každý účastník kurzu má k dispozici své vlastní plně vybavené profesionální pracoviště a barevná skripta vycházející z konceptu výuky vytvořeného předními světovými osobnostmi z oboru. Individuální přístup při praktické části umožňuje i úplným začátečníkům zvládnutí technologie a snadný start, odborníkům rozšíření vzdělání. Výukou vás budou provázet zkušení lektoři. Jejich profesionalita a vysoká odbornost vás výborně připraví do oboru s otevřenou budoucností.

Délka standardního kurzu modeláže nehtů:

3 ½ dne v TROSANI vzdělávacím centru + 4-týdenní domácí samostatná návrhářská praxe

Při účasti na kontrolním dni musí být během vašeho praktického cvičení zpracovány nejméně 3 modely. Závěrečný třetí den kurzu následuje přibližně po jednom měsíci.

Cena a bonusy:

Cena kurzu závisí na odebraném startovacím kompletu nebo jiném materiálu.

Odebraný komplet MAXI sada - cena kurzu ZDARMA

Odebraný komplet MIDI sada - cena kurzu 2 999,-Kč (+ 21 % DPH)

Odebraný komplet MINI sada - cena kurzu 3 999,-Kč (+ 21 % DPH)

Bez odběru kompletu nebo jiného zboží - cena kurzu 4 958,-Kč (+ 21 % DPH)

Termíny kurzů:

Ohledně aktulního temínu se informujte na emailem nebo na telofonním čísle 386 350 110.

Termíny Standardního školení se vztahují vždy na 1. + 2. den. Dále následuje čtyřtýdenní samostatná praxe. Během ní je potřeba získat dovednosti alespoň na 6-8 vašich modelech.

Termín zkouškového dne bude určen po skončení 2. dne. Začínáme vždy v 9 hodin a končíme v 19 hodin. Můžete se těšit na intenzivní práci po celé dny. Výukové metody a postupy jsou dynamicky střídány, přesto se připravte na dny náročné, avšak plodné a smysluplné. Výukou vás budou provázet zkušení lektoři, majitelé firmy TROSANI. Navíc je pro vás připraven ucelený systém bonusů a výrazných slev na kurzovném, to v případě, že se zařadíte mezi naše odběratele.

Tento seminář není vstupenkou k získání Živnostenského listu k profesní kvalifikaci manikérka a nehtová designérka (kód profesní kvalifikace: 69 - 024 - H), který je zakončen kvalifikační zkouškou u autorizované osoby Evy Šmídové.

 

 

Nejbližší kurzy

Copyright ©2024 TROSANI CZ&SK s.r.o. | Developed by GOOD AGENCY