TROSANI CZ&SK

cs  
banner

Rekvalifikační kurz modeláže nehtů v Českých Budějovicích: manikérka a nehtová designérka (kód 69-024-H)

Rekvalifikační kurz modeláže nehtů a manikúry je určen zájemcům, kteří se manikúře a modeláži nehtů chtějí věnovat profesionálně a potřebují získat Živnostenský list k profesní kvalifikaci: manikérka a nehtová designérka (kód profesní kvalifikace 69 - 024 - H). Tento 200 hodin trvající rekvalifikační kurz k profesní kvalifikaci manikérka a nehtová designérka je ukončen kvalifikační zkouškou u autorizované osoby Evy Šmídové registrované u Ministerstva zdravotnictví, zkouška se koná v místě kurzu v Českých Budějovicích (absolvování kvalifikační zkoušky není podmíněno absolvováním rekvalifikačního kurzu ani žádného jiného kurzu či semináře). V našem rekvalifikačním středisku skutečně postaráme o to, abyste zvládla start na jedničku a udržela se v silném konkurenčním boji. Výukou vás budou provázet zkušení lektoři, zároveň majitelé firmy TROSANI, kteří mají praxi v oboru od roku 1992.

Cíl:  Naučíte se vše, co potřebujete k výkonu nového povolání - manikúry a modeláže nehtů. Základem rekvalifikačního kurzu modeláže nehtů a manikúry k profesní kvalifikaci: manikérka a nehtová designérka (kód profesní kvalifikace 69 - 024 - H) je dokonalé zvládnutí manikúry a komplexní péče o ruce a nehty. V průběhu rekvalifikačního kurzu získáte potřebné znalosti k použití jak výrobků nehtové kosmetiky (laky na nehty, zpevňovače nehtů, výživy nehtů atd.), tak i péče o ruce (masky na ruce, výživné krémy na ruce, parafínové zábaly atd.). Na teoretických a praktických základech manikúry se naučíte modeláž nehtů technikou UV gelů. Kromě techniky UV gelů zvládnete aplikaci hedvábných a skleněných vláken, opravy nehtů, zpevňování přírodních nehtů novou technikou TROSANI UV laků LAC ME, aplikaci barevných UV gelů, French gelů - permanentní Francouzskou manikúru a další postupy používané v manikúře a modeláži nehtů. Připravíme vás k úspěšnému zvládnutí kvalifikačního standardu profese manikérka a nehtová designérka.

Během TROSANI rekvalifikačního kurzu nehtové modeláže k profesní kvalifikaci manikérka a nehtová designérka budete mít v našem výukovém středisku v Českých Budějovicích zdarma k dispozici veškeré pracovní materiály a pomůcky. Každý účastník rekvalifikačního kurzu k profesní kvalifikaci manikérka a nehtová designérka má k dispozici své vlastní plně vybavené profesionální pracoviště a barevná skripta vycházející z konceptu výuky vytvořeného předními světovými osobnostmi z oboru. Společně s výukovými materiály jsou vám k dispozici podrobně zpracovaná témata -  workshop - s bohatými ilustracemi. Jejich autorkou je Eva Šmídová, která vás zároveň provede celým rekvalifikačním kurzem modeláže nehtů k profesní kvalifikaci manikérka a nehtová designérka. Individuální přístup při praktické části umožňuje i úplným začátečníkům zvládnutí veškerých technologií a snadný start v podnikání. Garantujeme vám počet deklarovaných hodin, tj. 200, a individuální přístup.

Délka rekvalifikačního kurzu: 200 hodin (60 hodin teorie, 140 hodin praxe).

Vstupní předpoklady uchazečů: věk 16 let, ukončené základní vzdělání

Cena rekvalifikačního kurzu a bonusy:

Cena rekvalifikačního kurzu k profesní kvalifikaci manikérka a nehtová designérka ( kód profesní kvalifikace 69 - 024 - H) závisí na hodnotě odebraného zboží.

Základní, bez nákupu zboží - cena kurzu 15 999,-Kč (osvobozeno od DPH)

Nákup zboží v hodnotě nad 3 333,-Kč* - sleva 5 % z kurzovného

Nákup zboží v hodnotě nad 6 666,-Kč* - sleva 10 % z kurzovného

Nákup zboží v hodnotě nad 9 999,-Kč* - sleva 15 % z kurzovného

Nákup zboží v hodnotě nad 13 333,-Kč* - sleva 20 % z kurzovného

Nákup zboží v hodnotě nad 16 666,-Kč* - sleva 25 % z kurzovného

Nákup zboží v hodnotě nad 19 999,-Kč* - sleva 30 % z kurzovného

* Ceny zboží jsou bez DPH, v cenové kategorii podnikatel. Nákupem zboží v uvedené hodnotě je myšlen součet všech nákupů v průběhu 2 měsíců od zahájení kurzu - sleva z předem uhrazeného kurzovného bude poskytnuta dodatečně formou dobropisu. Slevu nelze kombinovat s jinými slevami (např. na zboží v e-shopu).

Termíny rekvalifikačních kurzů modeláže nehtů

Uvedené termíny Rekvalifikačních kurzů se vztahují vždy na zahajovací první den.  Poté jsou nabídnuty termíny pokračovacích dnů. Standardně pracujeme 8 vyučovacích hodin / den.  Vše je na společné domluvě mezi posluchači a lektorem. Výukové metody a postupy jsou střídány, přesto se připravte na dny náročné, avšak plodné a smysluplné i zábavné.

11. 02. 2019

30. 04. 2019

09. 09. 2019

30. 11. 2019

Termíny kvalifikační zkoušky:

14. 02. 2019

Termíny kvalifikačních zkoušek profesní kvalifikace manikérka a nehtová designérka, kód profesní kvalifikace 69-024-H,  budou průběžně vypisovány. Možností je rovněž zvolit individuální termín.

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře, nebo telefonicky na čísle 386 350 110 a termín Vám předběžně zarezervujeme.

 

 

 

 

Nejbližší kurzy

Copyright ©2019 TROSANI CZ&SK s.r.o. | Developed by GOOD AGENCY