TROSANI CZ&SK

cs  
banner

Historie společnosti TROSANI CZ&SK v.o.s.

Když jsme před sedmnácti lety začínali působit na tehdy československém trhu, byli jsme jedni z mnohých, kteří začali podnikat v tehdy téměř neznámém oboru.

Oboru modeláž nehtů, se často, jakožto módnímu výstřelku, předpokládala jepičí životnost. Na konci minulého století dokázala vyhradit své nezastupitelné místo vedle kadeřnictví a kosmetiky, neboť jak správně poznali zákazníci nehtových studií, dokonalost je v detailu a nezanedbatelným detailem v kráse ženy jsou pěstěné nehty a ruce.

Nyní můžete sami posoudit, jak se nám povedlo naplnit náš cíl: stát se firmou, o které zákazníci budou říkat, že je nelepší ve svém oboru. Dnes Vám můžeme nabídnout nejúspěšnější koncept modelace nehtů na českém trhu. Koncept od firmy, která přestože není dotována cizím kapitálem, dokázala obsadit čelní místo na trhu a nabízí Vám tak záruku seriózního partnerství i do budoucna.

1992 únor
Eva Šmídová otevírá v Českých Budějovicích první nehtové studio v tehdejším Československu, které pracuje výhradně s výrobky TROSANI. Nehtové studio bylo otevřeno po ročních přípravách, s důrazem na použitou technologii. Kladné reakce zákazníků, kterým jsme nabídli dosud nepoznaný komfort nás utvrdili ve správnosti zvolené cesty.
červen - Marek a Eva Šmídovi získávají práva na výhradní distribuci TROSANI v Československu a pokládají tak základní kámen budoucí společnosti s průměrným ročním růstem obratu 43 %

1993
prezentace NAILINGu na výstavě La Bella v Praze sklidila obrovský úspěch nejen u odborné, ale i laické veřejnosti.

1995
založena společnost TROSANI CZ&SK v.o.s jako nástupce podnikání fyzických osob (jedinými společníky jsou M. a E. Šmídovi). Současně je vybudováno centrum profesionálního vzdělávání nehtových designérů. Jako první v oboru jsme zavedli dodávku zboží do 24 hodin.
Dokončen vstup na Slovenský trh.

1997
růst firmy si vyžádal přestěhování společnosti do nových reprezentativních prostor. Větší prostory sloužící k výuce nejen umožnily vyhovět stále rostoucímu množství nových zájemců, ale i výrazným způsobem svým vyšším komfortem zkvalitnily její průběh.

1998
na Slovensku je po třech letech úspěšného růstu založena společnost TROSANI SK v.o.s. (společníky jsou M. a E. Šmídovi). Prakticky se zde opakovala situace z Česka, kdy jsme vstupovali již na konkurencí pokrytý trh, a přesto jsme dokázali obsadit vedoucí místo na trhu.

2001
naše několikaleté úvahy o dalším růstu firmy vrcholí vstupem na polský trh. Dochází k založení TROSANI PL sp. z o.o. (jedinými společníky jsou M. a E. Šmídovi).

2002
úspěšné završení desetileté historie:

  • největší nárůst nových obchodních partnerů v absolutním množství v historii
  • největší počet vyškolených partnerů v jednom roce

 2003
rekord v množství prodaných UV gelů v dosavadní historii

2006 - český trh je obohacen o nové UV gely NOMO prosté akrylátů. Jako jediní nabízíme produkt vhodný pro alergiky.

2009 - uvádíme na trh revoluční plazmový přístroj SOFTBOND, společná investice partnerů dosáhla 500 000 Euro do jeho vývoje. Do té doby používaná chemická vazba je nahrazena vazbou plazmovou, tj. fyzikální.

2010 - společnost se přestěhovala na novou adresu v Českých Budějovicích. Bezbariérový přístup, snadné parkování, větší skladovací prostory a nové výukové a prezentační prostory čekají na vaši návštěvu.

2011 - revoluce v lakování přírodních nehtů - to je LAC ME. Nová služba má mnoho příznivců z řad profesionálů i laiků.

2012 - těšíme se, co nám nový rok přinese.

Nejbližší kurzy

Copyright ©2024 TROSANI CZ&SK s.r.o. | Developed by GOOD AGENCY