TROSANI CZ&SK

cs  
banner

Reference

Helena Balážová, Selingenporten

Znám Trosani z Německa a při návštěvě veletrhu kosmetiky v Praze jsme poznali i české zastoupení, které nás přesvědčilo úrovní, kvalitou podaných informací. Vysoká úroveň, velice dobrá kvalita kurzu, mnoho informací. Mám možnost porovnání, proto můžu jen zkonstatovat - velmi dobré.

Jana Pavlů - Prostějov

Na otázky konkurenčních studií: „Jak to děláte, že jste nejdražší a přesto máte pořád plno?" odpovídám jednoduše: Pracuji s TROSANI a nebojím se správně ohodnotit cenu své práce.

Petr Macoun, Krupka

Trosani kurz se mi velice líbil. Jsem velmi spokojen s výukou teorie a praxe - manželé Šmídovi jsou velmi příjemní lidé, šíří kolem sebe harmonii a soulad, jsou ochotní a rádi pomohou a poradí v každé situaci problému. Kurz byl velmi, velmi intenzivní a zajímavý - někdy až příliš rychlý - je škoda, že jsme zde strávili pouze tak málo času společně. Našlo by se určitě mnoho důvodů a podnětů proč kurz prodloužit, ale to je již otázka individuální a záleží na každém z nás - viz nástavbové semináře.
Pro Trosani jsem se rozhodl, protože mi připadá nejlepší, nejlevnější (kvalita, cena, doba doplnění) a je mi velice sympatický široký sortiment nabízeného zboží - jsem opravdu velmi spokojen s firmou Trosani a přeji mnoho úspěchů do dalších let a děkuji za příjemně strávené chvíle s Vámi.

Jana Havlíková - Dobřany

Výrobky TROSANI používám od roku 1993. Dnes jsem nejdražší ve městě a přesto mám plno. Není nad to mít spokojené zákaznice, které nemusí řešit problémy s přilnavostí a rády se vracejí.

 Iva Svobodová, Jilemnice

Dostala jsem doporučení od své kamarádky, která také dělala kurz ve vaši firmě. Velice si chválila, že hodně naučíte. Neboť mě vždy modelář zajímala, rozhodla jsem se pro vaší firmu. S výukou jsem spokojená. Myslím si, že mě opravdu dost naučila. O některých věcech bych se asi u jiné firmy nedozvěděla. Vyučující jsou velice sympatičtí a dobře se s nimi spolupracuje.

Libuše Švehlová - Č. Budějovice

V tlaku konkurence jsem uvažovala o práci s lacinějšími gely TROSANI a cenou modelace jsem se chtěla přiblížit k nejlacinějším nehtům ve městě. Dnes již vím, že cesta tudy nevede a zákazníci mi neustále přibývají a zůstávám věrna One for all Lite gelu.

Helena Čechová, Brno

Pro Trosani jsem se v prvopočátku rozhodla, protože u své bývalé manikérky jsem poprvé viděla designér tipy, které se u jiné firmy nedají sehnat. Potom jsem zkoumala reference, a když byly dobré i na materiál, rozhodla jsem se i pro kurz a tedy stát se odběratelem.
S kurzem jsem spokojená. Profesionální přístup je fajn, také vlastní pracoviště a individuální řešení praxe. Jsem ráda, že jsem se dozvěděla také odpovědi na otázky nákladů, přístupu při prodeji výrobků zákaznicím a modeláže jako takové.

Po letech praxe mohu pouze doplnit: S materiálem TROSANI jsem moc spokojená a moje praxe opravdu dokazuje, že chytré zákaznice si umějí spočítat, že je lepší jednou za měsíc zaplatit vyšší částku než na začátku měsíce nízkou a pak do dalšího doplnění muset přijít ještě třikrát na spravení upadených nebo odchlíplých nehtů.

Markéta Sovadinová - Brno

Firma Trosani mě skutečně zaujala již na prvním kosmetickém veletrhu, který jsem navštívila, především ochotou předvést práci se svými výrobky přímo na stánku a zodpovídat dotazy naprosto srozumitelně a nenásilně. Pochopila jsem, že tato firma je zde opravdu pro nás - manikérky a nehtové designérky - ne jen za účelem co nejvyššího zisku.

Když jsem hledala smysluplné a kvalitní vzdělání, vybrala jsem si Standardní kurz u Trosani. V kurzu byl i prostor na konkrétní dotazy, ale také mi dodal profesní sebevědomí. Dnes, když vidím na internetových fórech dotazy kolegyň typu: :"Co je to C oblouk?" nebo „Byla jsem v kurzu, nic nám nevysvětlili, nevím jak dál, pomozte..", tak je velmi lituji, že vydaly peníze za nekvalitní vzdělání. Zaráží mě, že kosmetičky a kadeřnice takovéto zásadní věci na diskuzních fórech neřeší..

V Trosani kurzu jsem si také měla možnost vyzkoušet práci se skutečně kvalitním materiálem, o kterém jsem si do té doby myslela, že jej kvůli ceně nikdy nebudu kupovat. Od té doby nejraději používám nové Soft gely od Trosani, se kterými mohu v klidu odjet na dovolenou a vím, že všechny mé zákaznice budou mít nehty v pořádku a stále pěkné, i když se termín doplnění posune třeba i o 14 dní.

 

Nejbližší kurzy

Copyright ©2024 TROSANI CZ&SK s.r.o. | Developed by GOOD AGENCY